Bebek Kıyafetlerindeki Sarı Lekeler Nasıl Çıkar?

Unilever logo

Sararmış çocuk kıyafetleri ve ayrıca bebeğinizin kıyafetlerini yıkarken karşılaşabileceğiniz sarımsı lekeler için telaşlanmanıza gerekir yok. Sararan çocuk kıyafetleri tam olarak nasıl temizlenir ve ayrıca çocuk kıyafetlerindeki sarımsı lekeler tam olarak nasıl ortadan kaldır iyilik sorularınız varsa, vereceğimiz püf noktaları işinizi kolaylaştıracak!

Olarak görmek etmeliyiz ki kıyafetlerdeki sarımsı lekeleri montaj çok yaş kulağa ezici bir sorumluluk iyilik kazanç. Önemli ölçüde zamanla sararan beyaz renkli kıyafetler ve ayrıca ter lekelerinin beyazları sarartması can sıkıcı muhtemelen. İşin sağa bebekler girdiğinde ise sarımsı lekelerin an nereden geleceğini kestirmek inanılmaz daha ezici. Çarpıcı haber, sararan çocuk kıyafetleri ve ayrıca çamaşırlarını temizlemek sandığınızdan inanılmaz daha hızlı! Üstelik sararmış çocuk kıyafetleri tam olarak nasıl beyazlatılır sorusu için birden fazla önerimiz sahip olmak.

Sararmış Bebek Kıyafetleri Nasıl Temizlenir?

Bebek kıyafetlerindeki sarımsı lekeler canınızı sıkmasın diye deneyebileceğiniz sayısız standart yaklaşım önermeden geçmişte ufak bir bildirmek yapmamıza izin ver verin. Bebek kıyafetlerinde sarımsı lekelerden kolaylıkla kurtulmanız uygulanabilir, bunu söyledikten sonra önerilerimizi uygularken kırılabilir kumaşlar ve ayrıca yardımcı giysilerin yaralamak veya incitmek görmemesi için çamaşır yıkama talimatlarına esasen bakış atın. sararmış çocuk kıyafetleri tam olarak nasıl temizlenir, çocuk kıyafetlerindeki lekeler tam olarak nasıl çıkarılır iyilik sorularınızın cevabı aşağıdaki yöntemlerle uygulanabilir.

Sabun

Bazı lekeler profesyonel yardımı talep. Önemli ölçüde bebeğiniz küçükse sararmış çocuk kıyafetleri etrafınızı sarmış muhtemelen. Bebek giysiler lekeleri tam olarak nasıl ortadan kaldır sorusunun aslen cevabı gerçekten saygın bir çocuk deterjanıdır. Sinirleriniz bozulmuşsa ve ayrıca sarımsı lekeleri şansa bırakmak istemiyorsanız, özelleştirilmiş olarak güçlendirilmiş hipoalerjenik formülü aracılığıyla hem cilde hoş hem de olağanüstü çizik kaldırma gücüne yaratıcı Omo Bebek yardımınıza koşacaktır. Lekeyi serin suyla ıslatın ve ayrıca mümkünse 15 an suda bekletin. Omo Bebek aracılığıyla lekeyi kaplayın ve ayrıca kutunun kapağı yardımıyla lekeyi ovun.

Daha fazla gör:  Mayo ve Bikini Temizliği | Mayo Nasıl Yıkanır
 1. Lekeyi ıslatın

  Lekeyi serin suyla ıslatın ve ayrıca mümkünse 15 an suda bekletin.

 2. Deterjanı uygulayın

  Omo Bebek iyilik saygın bir çocuk deterjanı aracılığıyla lekeyi kaplayın ve ayrıca kutunun kapağı yardımıyla lekeyi ovun.

 3. Yıkayın

  Ardından lekenin üzerindeki deterjanı güzelce durulayın ve ayrıca kurulayın. Ardından yeniden inşa makinede yıkayabilirsiniz.

Oksijenli Ağartıcılar

Oksijenli ağartıcılar konfor tozu ve ayrıca tuz karbonat telafi etmek. İçerdiği maddeler canlı kumaşların renklerinin solmasını da önler. Çok çok daha az kimyasal içerdiğinden çocuk kıyafetlerinde sarımsı lekeler için kullanmayı dilek edebilirsiniz. Sıradışı yıkamada çıkmayan lekelerin yerini kaybetmemek için bir tekerlek yardımıyla lekeli bölgeyi işaretlemek işinizi kolaylaştırabilir. Rutin ise şöyle:

 1. Soğukluk su

  Sararmış çocuk kıyafetlerinizi serin suyla durulayın.

 2. Karışımı hazırlayın

  Ağartıcıyı suyla karıştırarak macun haline getirin.

 3. Lekeye uygulayın

  Sarı lekeye uygulayın. Derine işlemiş bir lekeyse ovalayın. 10 an bekletin.

 4. Yıkayın

  Çamaşırhane talimatlarına güvenli yıkayın.

Kazımak aslen yıkamada çıkmadıysa benzer karışımı sarımsı lekeye bir daha uygulayın. Ardından çekici su tamamlandı bir kovaya nispeten oksijenli ağartıcı ekleyin. Bebek kıyafetlerinde sarımsı lekelerden uğraşmak için bir karanlık hazırladığınız suda bekletin. Talimatlara güvenli an daha yıkayın.

Mısır Nişastası

Mutfaklarımızda sıkça kullandığımız mısır nişastası hepsi birden sararmış kıyafetleri beyazlaştırma konusunda da yararlandığımız vahşi bir malzemedir.

 1. Nemlendirin

  Bebek kıyafetlerindeki sarımsı lekeleri suyla nemlendirin.

 2. Mısır nişastasını dökün

  Islak lekenin üzerine mısır nişastası dökün ve ayrıca üzerini bir ek bezle kapatın.

 3. Ütüleyin

  Bir dönem ütüledikten sonradan sarımsı lekelerin beyazlaştığını varyasyon edeceksiniz.

Aspirin

Aspirin de evlerin olmazsa olmazıdır. Sararmış çocuk kıyafetleri tam olarak nasıl beyazlatılır derseniz, aspirinden faydalanabilirsiniz. Önemli ölçüde minik çocuklarınız veya bebeğiniz varsa kimyasal içermeyen ürünleri dilek etmeniz inanılmaz doğuştan. Kim hızlı ve ayrıca doğuştan yöntemle, çocuk kıyafetlerindeki sarımsı lekelerin önüne geçtiğinizi gördüğünüzde kim kararınızla an daha övüneceğinize şüphemiz yok.

Daha fazla gör:  Mutfak Dolap Düzeni | Mutfak Nasıl Düzenlenir
 1. Karışımı hazırlayın

  5 aspirini ezerek 2 litre ılık suyun içerisine katkı elde.

 2. Uygulayın

  Ardından lekeli giysileri aspirinli suya batırın. 8 saatten fazla veya tercihen karanlık sırasında suda bekletin.

 3. Yıkayın

  Daha sonradan beyaz renkli kıyafetleri çamaşır makinesinde, çamaşır yıkama talimatlarına güvenli yıkayın.

Inci beyazı Macunu

Inci beyazı macunu çocuk kıyafetlerindeki sarımsı lekelerden uğraşmak için son derece değerli bir üründür. Inci beyazı macununu sarımsı lekenin üstüne uygulayın ve ayrıca yoğun bir silmek yardımıyla lekenin olduğu bölgeyi ovalayın. Daha güvenilir olması için bir karanlık lekenin üstünde bekletebilirsiniz. Giysiyi başına zamanki iyilik yıkayın ve ayrıca geçmediyse an daha uygulayın.

Limon Suyu

Limon suyu da çocuk kıyafetlerindeki sarımsı lekeleri gidermek için kullanabileceğiniz bir çeşitli diğer yaklaşım. Temel yöntemlerle, kırılabilir olan sararmış çocuk elbiselerini tam olarak nasıl temizlerim diye düşünüyorsanız limon suyunu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Lekeli bölgeye limon suyunu dökün. Sarı lekeli çocuk kıyafetini zaman sırasında Güneş aşağıda bırakın. Makinede yıkayıp işlemi tamamlayabilirsiniz.

Beyaz renkli Temizleme sabunu

Toparla önerimizle sararan çocuk kıyafetleri tam olarak nasıl beyazlatılır sorusuna anneler vasıtasıyla denenmiş ve ayrıca onaylanmış, hem doğuştan hem de son derece hızlı bir yöntemle çözüm vereceğiz: Rendelenmiş beyaz renkli temizleme sabunu. Kaynamış suya beyaz renkli temizleme sabunu rendeleyin, hazırladığınız suya sararmış kıyafetleri koyup bekletin ve ayrıca sonuçta çamaşır makinesinde yıkayın.

Bebek Kıyafetleri Nasıl Dezenfekte Edilir?

Ilgilendirmek çocuk kıyafetlerinin temizliği olduğunda, çocuk kıyafetindeki lekeler tam olarak nasıl ortadan kaldır iyilik soruların ve çocuk kıyafetlerini tam olarak nasıl dezenfekte edeceğinizi de harika ediyor olabilirsiniz. Bildiğimiz iyilik dezenfeksiyon ortalama kirleri temizlemenin geçmiş öldürücü enfeksiyon ve ayrıca bakterileri yok eden temizlik ürünleri ve ayrıca yöntemleri aracılığıyla yapılan işlemleri kapsar. Bebek kıyafetlerinin temizlenerek hijyenik bir hale getirilmesi de kim işlemlerden biridir.

Daha fazla gör:  Balkon Temizliği Nasıl Yapılmalı | Balkon Temizlik Malzemeleri

Bebek kıyafetlerini yıkayarak dezenfekte edebilirsiniz. Bebek kıyafetlerini çamaşır yıkama için özelleştirilmiş bazı adımları izlemelisiniz. Verimli deterjanı, sıcaklığı ve ayrıca çamaşır yıkama ayarını kullandığınızdan emin olun.

Bebeğinizin çamaşırlarını Güneş ışığında kurutmanız doğuştan bir dezenfeksiyon sağlar. Bunu söyledikten sonra sararmalarını caydırmak için yüksek dönem güneşte bırakmamalısınız.

Gönderiyi görüyorsun: Bebek Kıyafetlerindeki Sarı Lekeler Nasıl Çıkar?

Rehber: https://lorenzolesite.com