Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanmalı | Yenidoğan Kıyafetleri Yıkama

Unilever logo
Pazarlama

Bebek kıyafetleri tam olarak nasıl yıkanmalı sorusunun cevabını bilmiyorsanız ve ayrıca bebeğiniz için en doğrusunu öğrenme istiyorsanız tam olarak yerdesiniz. Bebeklerin doğal deri 6 dokuları ve ayrıca doğal deri üstündeki keratin tabakası gelişmemiştir. Kim da küçük olan cildini dış mekan etkenlere e karşı kırılabilir kılar. Dolayısıyla küçük olan kıyafetleri çamaşırhane yöntemi ve ayrıca olarak kullanılmak için üretildi temizlik ürünleri, bebeğinizin cilt tabakası sağlığı açısından son derece önemlidir.

Bebek Kıyafetleri Yıkama Konusunda Uyarı Edilmesi Gerekenler

Son zamanlarda alınmış küçük olan giysilerinin çamaşırhane görünümleri sizi yanıltmasın. Giysiler, imalat ve ayrıca nakliye sürecinde sayısız kimyasallara ve ayrıca bakterilere maruz kalmaktadır. Dolayısıyla son zamanlarda aldığınız kıyafeti alır almaz, bebeğinize giydirmeden yıkamalısınız.

Pazarlama

Bebek kıyafetleri ne zamana {kadar} belirgin yıkanmalı diyorsanız, bebeğinizin kıyafetlerini asgari 6 ay, tercihen 1 uzun yıllar süreyle evdeki çeşitli diğer bütün çamaşırlardan belirgin yıkamak gerek. Çeşitli diğer çamaşırlarda olduğu iyilik renklerin daha güçlü kalması için beyaz renkli ve ayrıca renkliler birbirinden ayrılmalıdır.

Bebek kıyafetlerini yıkamadan evvel etiketlerini belirlemek ederek tam olarak talimatı uyguladığınızdan emin olun. Istisnai olarak uzun sıcaklıklar, özel bebeğinizin kıyafetlerinin erkenden yıpranmasına açıklama geliştirmek.

Çalışma

En sevdiğiniz Yumoş kokuları hangi üründe olsun isterdiniz?

Daha fazla gör:  Çocuklu Evler İçin Temizlik Önerileri | Çocuklu Evin Hijyen Kuralları

Bebek kıyafeti temizliği konusunda bildirmek etmeniz gereken asıl bul, seçtiğiniz temizleme sabunu aracılığıyla lekelere eski yardım etmek olacaktır. Omo Bebek kim iyilik durumlarda kurtarıcınız muhtemelen.

Bebek Kıyafetleri Kaç Derecede Yıkanır?

Sayısız anneler ve baba, küçük olan kıyafetlerinin uzun sıcaklıkta yıkanması gerektiğini düşünür. Bebek kıyafetleri tam olarak nasıl yıkanır, kaç derecede yıkanmalıdır diye sürpriz ediyorsanız, küçük olan kıyafetlerinin daha çamaşırhane olacağını düşünerek son derece uzun sıcaklıklarda yıkamamalısınız. Birçok anneler ve baba bunun daha dengeli olduğunu düşünerek, 60 ila 90 büyüklük iyilik uzun sıcaklıklarda yıkamayı özlemek etse de düşünülenin karşı, küçük olan kıyafetleri yetişkinlerin kıyafetleri iyilik kirlenmediği için en uzun sıcaklıklarda yıkamaya gerekir yoktur. Kim durumda bebeğinizin beyaz renkli çamaşırlarını 40 derecede, çok renkli ve ayrıca kırılgan çamaşırlarını 30 derecede yıkayarak tam olarak hijyeni sağlayabilirsiniz.

Bebek Kıyafetleri Hangi Programda Yıkanır?

Son zamanlarda alınan küçük olan kıyafetleri tam olarak nasıl yıkanmalı, lekeli ve ayrıca sararmış küçük olan kıyafetleri hangi programda yıkanır diyorsanız, son zamanlarda üretilen çamaşır makinelerinin çoğunda küçük olan kıyafetleri için belirgin çamaşırhane programları bulunmaktadır. Kim gösteriler, sık çok kendi çamaşırlarınız için seçtiğiniz programlardan türünün tek örneği olarak size daha fazla durulama süresi sunar. Bebek çamaşırlarını yıkamak için özelleştirilmiş kurs olmayan bir çamaşır makineniz varsa, seçtiğiniz programda yıkadıktan bundan sonra geri yükleme durulayarak bebeğiniz için tercih ettiğiniz hijyeni sağlayabilirsiniz.

Bebek Kıyafetleri Hangi Deterjanla Yıkanmalı?

Bebeğinizin cildinin deterjanların içerdiği sayısız kimyasallar nedeniyle tahrip olmaması bölüm, otomatik olarak ona ideal temizlik malzemelerini kullanmanız gerekmektedir. Sıkı küçük olan kıyafetleri kesinlikle değil, küçük olan oyuncakları ve ayrıca peluş oyuncakları yıkarken de buna bildirmek etmelisiniz.

Bebek giysilerini, bebeğinizin kırılgan cildine özelleştirilmiş üretilmiş, sanat eseri, paraben, parfüm içermeyen deterjanlarla yıkamalısınız. Omo Bebek Parfümsüz {Sıvı} Sabun aracılığıyla bebeğinizin kıyafetlerinde hijyen sağlarken kırılgan cildini ölümcül kimyasallardan korumuş olursunuz. Yetişkinlerin kıyafetleri için ideal olan deterjanlar kimyasal içeriğe kurucu olup paraben iyilik maddeler içerebilmektedir. Kim maddeler bebeklerin cildinde, kaşıntı, kızarıklık ve ayrıca benzeri kenar etkilere açıklama muhtemelen.

Daha fazla gör:  Mürekkep Lekesi Nasıl Çıkar | Kurumuş Mürekkep Lekesine Çözüm

Bebek deterjanı satın alırken, dermatolojik olarak değerlendirme edilmiş ürünleri özlemek al. Bebeğiniz için tam olarak çamaşır deterjanından tam olarak nasıl emin olacağınızı bilmiyorsanız, size sayısız tüyo verelim: Bebek kıyafetleri çamaşırhane için seçtiğiniz deterjanın son derece fazla köpürmemesi, vahşi bir parfüm kokusuna kurucu olmaması gerekmektedir. Bebeğiniz için tam olarak temizleme sabunu; özel dengeli, başarılı ve ayrıca zararsız bir temizlik vadetmelidir.

Çamaşır suyu ya da içeriğinde çamaşır suyu olan deterjanlar kullanmayın.

Hiçbir deterjanı kullanmamakta kararlıysanız, yazımızın devamında bulacağınız integral temizlik yöntemlerini rehberlik ederiz.

Bebek Kıyafetleri Yıkama İçin Integral Yöntemler

Bebeğinizin cildi için en zararsız yöntemi araştırıyor ve ayrıca temizleme sabunu kullanım hariç yenidoğan kıyafetleri çamaşırhane için kullanılabilecek integral yöntemleri sürpriz ediyorsanız bütün bütün evlerde keşfedildi karbonat ya da beyaz renkli deterjan yardımınıza koşacak.

Beyaz renkli sabunla küçük olan çamaşırları yıkamak için, ılık suyun içerisine sabunu rendeleyin ve ayrıca pis küçük olan kıyafetlerini bir zaman dilimi içerisinde bekletin. Eğer kıyafetlerde lekeler mevcutsa elinizle çok dikkatli yıkayıp duruladıktan bundan sonra kurumaya bırakabilirsiniz.

Karbonatla küçük olan kıyafetlerini yıkamak için, bir bardak suyun içerisine bir fincan karbonat ekleyerek karıştırın ve ayrıca makinenin temizleme sabunu gözüne kuzu. Bebeğinizin çamaşırlarını makineye atarak yıkayın.

Bebek Kıyafetleri Nasıl Kurutulmalı?

Bebek kıyafetleri kurutmak için en pozitif teknik, belirgin havada ve ayrıca güneşte kurutmaktır. Sabahın eski saatlerinde çamaşırları dışarı asmanız, çamaşırların hem sabahın erken saatleri güneşi alarak mikroplarını öldürmeye değerli geliştirmek hem de ancak kirlenmemiş havayla kurumasını sağlar. Fakat fırtına, pis çevre, pislik ve ayrıca is olması durumlarında, kurutma makinesini aşağı sıcaklık derecelerine ayarlayarak kurutabilirsiniz. Kurutma makineniz yoksa çamaşır askılığında ve ayrıca evde kurutmakta bir sakınca yoktur.

Daha fazla gör:  Kedi Tüyü Nasıl Temizlenir? | TemizSözlük

Bebek Kıyafetleri Nasıl Ütülenir?

Bebek çamaşırlarını ütülemek, kıyafetlerdeki mikropların kırılmasında kapsamlı bir yardımcıdır. Dolayısıyla bebeğinizin kıyafetlerini yıkadıktan bundan sonra hijyen açısından ütülemeyi başarısız etmeyin. Giysileri ütülerken fazla buharlı ütülerseniz giysiler nemlenecektir ve ayrıca yerine kaldırmadan asarak bekletmeniz gerekebilir. Alternatif olarak çok çok daha az buharla ütülemeyi özlemek edebilirsiniz.

Bebek Kıyafetleri Yıkama Konusunda Sayısız Genel Püf Tanımak

Bebeğinizin giysilerinde kazımak oluştuğunda, kazımak kurumadan temizlemeyi seçerseniz çamaşırhane işleminiz daha basit gidiyor ve ayrıca çok çok daha az temizleme sabunu kullanmanız bol olacaktır. Bebek giysilerinde mikroorganizmalar oluşumunu cesaretini kırma için giysileri kirliyken yüksek zaman dilimi bekletmekten kaçının.

Mandıra iyilik temel lekeleri bir zaman dilimi serin suda bekletmek veya serin suyun aşağıda elde etmek yıkamak bol muhtemelen. Böylelikle çamaşır yükünü de azaltmış olursunuz.

Bebek kıyafetleri çamaşırhane esnasında, çamaşır makinesini son derece fazla doldurmayın; böylelikle kıyafetlerde temizleme sabunu kalıntısı kalmadan çok dikkatli yıkandığından, temizlendiğinden ve ayrıca durulandığından emin olabilirsiniz.

Uygulanabilir olduğunca az temizleme sabunu kullanın. Ekstra temizleme sabunu, hatta daha fazla hijyen beklemek değildir.

Bebek kıyafetleri için yetişkinlere bağlı olarak olan deterjanları kullanmadığınız iyilik her türlü bir yumuşatıcıyı da kullanmamalısınız. Bebekler için özelleştirilmiş olarak üretilen Yumoş Integral Özler yumuşatıcıyı özlemek edebileceğiniz iyilik yumuşatıcı eklemeden de küçük olan kıyafetlerini yıkayabilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanmalı | Yenidoğan Kıyafetleri Yıkama

Genel bakış: https://lorenzolesite.com