Bebek Arabası Nasıl Temizlenir? | TemizSözlük

Unilever logo

Muhteşem havalarda bebeğinizle dış gezmek için en önemli rahatlatmak çocuk el arabası kullanmaktır. Fakat yağmurlu bir havada ne zaman dışarı çıkarsanız, çamurlu tekerler sizi, çocuk el arabası tam olarak nasıl temizlenir diye düşündürmeye yetecektir. Araştırmalar, ebeveynlerin Oto koltuğu veya puset temizliği konusunda çeşitli diğer genç ürünlerine bağlı olarak daha kör olabildiğini gösteriyor. Oysa, çocuk el arabası dış kullanılmış bir öğe olduğundan pislik, toz ve ayrıca bakteri için önlenemez bir durak olacaktır. Hepsi birden, çocuğunuz yediği gıdaları arabanın üzerine dökecek ve ayrıca kumaşında da dönem içine toz ve ayrıca lekeler oluşacaktır. Hem bebeğinizin sağlığı ve ayrıca hijyeni hem de kullandığınız ürünlerin kalıcı olması için yeni gelin çocuk el arabası temizliği konusunda neler yapmalıyız hep birlikte inceleyelim.

Ele alındı ​​ Parçalı Bebek Arabası Nasıl Temizlenir?

Bazı çocuk arabalarının tekstil parçaları iskeletinden ayrılmayabilir. Kim durumda çocuk el arabası temizleme işlemini daha benzersiz yapmanız gerekecektir.

 1. Bütün bütün aksesuarları çıkarın:

  Ağırlıklı olarak çocuk arabasının üzerindeki aksesuarları çıkarın ve ayrıca benzer şekilde temizleyin.

 2. Süpürgeyle üzerindeki pislik ve ayrıca kirleri tapınak şakak .. mabet:

  Bebek arabasını ters çevirip üzerine dökülen kırıntıları temizleyin. Önemli ölçüde oturma bölgesinde ve ayrıca köşelerinde birikenleri süpürge yardımıyla süpürebilirsiniz.

 3. Bebek arabasının oturma bölgesindeki lekeleri temizleyin:

  Bebek arabasının tekstil alanı en fazla kirlenen bölgedir. Kim bölgedeki lekeleri sabunlu su karışımı ve ayrıca sünger yardımıyla çok dikkatli silin. En toparla nemli bezle yeniden inşa silerek temizleyin.

 4. Metalik parçaları, tekerlekleri ve ayrıca tutma kısmını çok dikkatli silin:

  Bir beze Cif Bebek Istisnai olarak Ilgili Ortaya çıkmak Temizleyici sıkarak çocuk arabasının bütün bütün metalik parçalarını ve ayrıca tutma yerlerini silebilirsiniz. Tekerler için ekstra temizlik gerektiğinden daha önce fırçalayıp biriken çamurları temizleyin. Ardından suyla çok dikkatli yıkayın ve ayrıca gerektiği takdirde fırçalamaya ısrar etmeye devam et al.

 5. Kurumaya bırakın:

  Nihayet çocuk arabasını güneşte kurumaya bırakın. Fazla kirlenmeden, belli aralıklarla tamamen aynı temizlik işlemini yinelerseniz çocuk arabasının kullanımı daha sakin olacaktır.

Bebek kamyon Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Bebeğinizle tatil ederken kullandığınız ürünlerin kirlenmemesi pratik olarak zor. Bebek Oto koltuğu düşündüğünüzden ekstra mikroorganizmalar barındırıyor muhtemelen. Bebeğinizin sağlığı için belli aralıklarla Oto koltuğunu temizlemelisiniz. Daha evvel denemediyseniz ve ayrıca çocuk araç koltuğu temizleme konusunda Beceriler mal sahibi değilseniz aşağıdaki adımları uyumlu edebilirsiniz.

Daha fazla gör:  Mutfak Temizliği | Mutfak Nasıl Temizlenir
 1. Koltuğu arabadan çıkarın:

  Temizlik işlemini en harika moda trendi yapabilmek için koltuğu arabadan montaj gerekmektedir. Çıkarıp yeniden inşa takma işlemi sinir bozucu geliyorsa, montaj kitapçığını inceleyebilirsiniz.

 2. Üzerindeki tozları süpürün:

  Kamyon koltuğunun üzerini ve ayrıca aralarını bir sıkılı yumruk süpürgesi veya ortalama süpürgenin yalın ucuyla süpürün.

 3. Sandalye kılıfını çıkarıp yıkayın:

  Bebek araç koltuklarının kılıfı çıkarılabilir moda trendi yapılmaktadır. Peki, çocuk araç koltuğu kılıfı tam olarak nasıl yıkanır? Ileri merkez hinterlandı çamaşırhane talimatını izleyerek bebeğiniz için faydalı Omo Bebek Deterjanı yoluyla sandalye kılıfını yıkayabilirsiniz.

 4. Koltuğun tabanını çok dikkatli silin:

  Kılıfı çıkardıktan sonradan koltuğun tabanını geliştirmek temizleyici ve ayrıca bir bez yardımıyla çok dikkatli silin.

 5. Kemeri silmeyi unutmayın:

  kamyon koltuğunun kemerini makinede yıkamamalısınız. Sabunlu su yardımıyla kemeri ve ayrıca çorap takma yerlerini çok dikkatli sildiğinizden emin olun.

 6. Etkinlik kuruduktan sonradan koltuğa takın ve ayrıca kullanmaya başlayın:

  kamyon koltuğu kılıfının kuruduğundan emin olduktan sonradan kılıfı koltuğa takabilirsiniz.

Bebek araç koltuğu temizliğini de tamamladığınıza bağlı olarak çocuklu aileler için temizlik önerilerimize de bak atabilirsiniz.

Gönderiyi görüyorsun: Bebek Arabası Nasıl Temizlenir? | TemizSözlük

Manuel: https://lorenzolesite.com