Banyo Lifi ve Kesesi Nasıl Temizlenir | TemizSözlük

Unilever logo

Banyo lifi ve keseleri, başına duşta vücudunuzdaki kiri, yağı ve döküntüleri toplar. Banyodaki nem ve seksi su, bakterilerin Konu ve keselere yerleşmesine kaynak geliştirmek. Kim yüzden, tutarlı olarak temizlenmeli ve yenisiyle değiştirilmelidir. Aksi takdirde temizlik için kullandığınız kim Konu ve keseler, sağlığınız için önemli bir gözdağı vermek haline gelebilir.

Başına kullanımdan bundan sonra tuvalet lifi ve keseleri uygun şekilde durulamalı, sıkmalı ve kuruması için asmalısınız. Astığınız olanaklar tuvalet hariç bir olanaklar olursa mikroplar ve küf oluşmaması için avantaj sağlar.

Banyo lifi ve kesenizi başına banyoda kullanıyorsanız haftada asgari bir kere düzgün temizlemeli, hijyenik olarak kurutmalı ve bir müteakip kiralama için kurumak {bir yerde} oda etmelisiniz.

Peki, tuvalet lifi ve keseleri sadece nasıl temizlenir?

Haftada ne zaman tuvalet havluları aracılığıyla birbirleriyle, klor, fosfat, paraben ve boyama içermeyen formülüyle cilde yaralamak veya incitmek vermeden kırılgan temizlik sağlayan Omo Bio Sensitive {Sıvı} Sabun aracılığıyla yıkayın. Hem canlı hem de beyaz renkli çamaşırlar için kullanıma arzu edilen olan Omo Bio Sensitive {Sıvı} Sabun, içeriğindeki içsel aloe vera özleri ve hipoalerjenik yapısıyla en katı lekeleri ne olursa olsun aslen yıkamada çıkarır, başarılı hijyen sağlar.

Çamaşır yıkama sonrası Konu ve keseler havadar bir alanda kurutulmalı, mümkünse Güneş gören bir yere asılmalıdır. Hijyen için kurutma makinesinde, uzun sıcaklıklarda kurutabilirsiniz.

Banyo lifiniz veya keseniz plastik içeriyorsa uzun sıcaklıklar kullanmamaya özen gösterin.

Optimum temizlik için ayda ne zaman bir konteyner suyun sağa 2-3 düşüş Domestos Çamaşır Suyu damlatın, Konu ve keselerinizi kim suyun sağa 15 an {kadar} bekletin. Ardından makinede yıkama-kurutma işlemlerini tekrarlayın. Kim sayede, Konu ve keselerinizde mikroplar ve küflerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Daha fazla gör:  pH Nötr Nedir | Sağlık İçin Nötr pH Neden Önemli

Banyo lifi ve keselerin düzgün kuruduğundan emin olduktan bundan sonra bir karton veya malzeme bir zarf sağa oda teslim almak. Banyoda bırakmamaya özen gösterin. Kim sayede neme ve suya maruz kalmadan yüksek zaman dilimi yıkama kalabilir.

Banyo lifi ve keselerinizde hijyenik temizlik sağlıyorsanız ne olursa olsun esasen 4-5 ay süreyle değiştirmeyi unutmayın!

{Artık} tuvalet liflerinizi ve keselerinizi sadece nasıl temizleyeceğinizi öğrendiniz! Sağlığınız için esasen kim işlemleri tekrarlayın.

Gönderiyi görüyorsun: Banyo Lifi ve Kesesi Nasıl Temizlenir | TemizSözlük

Rehber: https://lorenzolesite.com