Bakır Neyle Temizlenir | Pirinç Eşyalar Nasıl Silinir

Unilever logo
Pazarlama

Hem mutfaklar da hem de ana sayfa dekorasyonunda sıkça olarak kullanılmak için üretildi pirinç yanı sıra bakır, çeşitli diğer eşyalarımız iyilik zamanla eskir yanı sıra bakıma gereklilik duyar. Peki kirlenen bakır veya pirinç mülk sadece nasıl temizlenir, sadece nasıl rutin bakım yapılır? Yazımızın devamında işinize yaracak bütün püf noktalarını öğreneceksiniz.

Pirinç yanı sıra Bakır Temizliğine Başlamadan Daha önce Bildirmek Etmeniz Gerekenler

Aşağıdaki ana sayfa yapımı bakır yanı sıra pirinç temizleyici önerilerine bunun yerine, uzman pirinç yanı sıra bakır temizleme ürünleri de güvenilir olacaktır. Eşyalarınıza en avantajlı olanını ifşa için, ürünün etiketini esasen okuyun. Yardımcı ya da eski moda eşyaları temizlerken farkında olmayı da unutmayın. Kim iyilik durumlarda bir uzmandan rehberlik almayı özlemek edebilirsiniz.

Eşyanızın değeri yanı sıra kullandığınız ticari mal önemli değil, düzenli olarak farkedilmez çok küçük bir bölümde eleme süreci etmeniz gerek. Burada sizin için pirinç yanı sıra bakır temizleme yöntemleri paylaştık, dolayısıyla bütçenize yanı sıra vaktinize en inanılmaz avantajlı olanını seçebilirsiniz.

Eğer temizlemek istediğiniz eşyanızın pirinç kesinlikle değil de pirinç yüzey olduğundan şüpheleniyorsanız temizlemeye başlamadan geçmişte kullanacağınız ürünlerin pirinç kaplamaya yaralamak vermeyeceğinden emin olmanız gerek. Tanımak için, bir mıknatıs bulup, mıknatısın eşyanıza yapışıp yapışmadığını dikte teslim almak. Eğer yapışıyorsa, eşyanız pirinç kaplamadır. Temizlemek için özel savunmasız bir temizleme sabunu yanı sıra su kullanın.

Pazarlama

Pirinç Nasıl Temizlenir?

Pirinç, bakır yanı sıra çinkonun karışımından geliştirmek gelip birkaç türünün tek örneği yerde kullanılır. Şarkılar aletlerinden ağ geçidi kollarına {kadar} bir inanılmaz yerde pirinçle karşılamak başarılabilir. İşte pirinç eşya temizliği için bazı içgörü:

Daha fazla gör:  Mum Lekesi Nasıl Çıkar | Halıdan Mum Lekesi Nasıl Çıkar
  • İlk olarak, pirinç eşyanızı, bulaşık deterjanı yanı sıra ılık suyla yıkamayı deneyin. Fazla bastırmamaya özen gösterin beri eğer bastırırsanız eşyanın yüzeyini çizmenize tetikleyici muhtemelen.

  • Temizlemek için domates salçası da kullanabilirsiniz! Domates salçasını pirincin üzerine sürün, bir kol saati bekletin yanı sıra durulayın. İşlem sonucunda farkı göreceksiniz.

  • Pirinç eşyalarınızı temizlerken limon yanı sıra sodyum da kullanabilirsiniz. Bir vücut tuzu (tercihen taş tuzu ya da okyanus tuzu) bir yarım limona ekleyin. Daha daha sonra, limonla pirinci uygun şekilde ovun, parmaklarınız yapış yapış olsa da pirincin parladığını göreceksiniz! Ilık suyla durulayıp pürüzsüz bir bezle kurulayın.

  • Pirinci temizlerken, yoğun kimyasallar endişe verici ürünler kullanım, pirinç eşyanızın yüzeyine yaralamak verir.

Çalışma

Pişirme alanı yanı sıra tuvalet yüzeylerinizi temizledikten daha sonra yıkama yanı sıra dezenfekte olduğunu sadece nasıl anlıyorsunuz ?

Bakır Nasıl Temizlenir?

Bakır mülk yaşamak olduğu {kadar} aynı anda yenilikçi yanı sıra dekoratif görünen parçalardır. Özellikle istihdam için kesinlikle değil dekorasyon anlamlı kullanılırlar. Bakır pişirme alanı eşyaları, ısıyı yayabilme özelliği içerdiği için yemeklerinizi hemen yanı sıra düzgün ısıtabilirsiniz. Bakır elementi mücevherler de son derece yenilikçi durur. Bakır zamanla kararan bir maddedir. Fakat endişelenmeyin, bakır eşyalarınızı yaşlı parlaklığına kavuşturabilirsiniz! Bazı bakır temizleme yöntemleri aşağıdaki gibidir:

  • Marketlerde bakır temizleyici ürünler bulabilirsiniz. Eğer kim ürünlerden birini kullanıyorsanız kullanma talimatlarını esasen okuyup uyguladığınıza emin olun.

  • Bakırı temizlerken de yukarıda belirtilen limon yanı sıra sodyum yöntemini uygulayabilirsiniz.

  • Bakırı parlatmak için sirke, okyanus tuzu yanı sıra un karışımıyla ovup pürüzsüz bir bezle silin.

  • Yuvarlak haline getirilmiş kağıt kağıdı yoluyla da bakırı parlatabilirsiniz – sıradışı yapmanız gereken küre hareketlerle bakırı fırça.

  • Pirinçte olduğu iyilik, bakır temizliğinde de domates salçası kullanabilirsiniz! Salçaya eklenmiş bir vücut sirke metali parlatacaktır. Domates salçasını canlı bir tabaka halinde sürüp bir kaç ikinci bekleyin yanı sıra daha daha sonra suyla durulayın. 

Daha fazla gör:  Plastiksiz Yaşam | Plastik Kullanımını Azaltmak

Gönderiyi görüyorsun: Bakır Neyle Temizlenir | Pirinç Eşyalar Nasıl Silinir

Genel bakış: https://lorenzolesite.com