Araba Temizliği | Arabanın İçi Nasıl Temizlenir

Unilever logo

Günümüzün bir parçasını hepimiz otomobillerimizde geçiriyoruz. Kim yüzden kamyon içinin yıkama olması hem sağlığınız hem de hoş bir gezi için şaşırtıcı bir şekilde kapsamlı. Önemli ölçüde kamyon koltukları genellikle kullanıldığından temizliği şaşırtıcı bir şekilde önemlidir. Araba koltuğu temizleme yöntemi, koltuğun kumaşına bağlı olarak kontrast gösterecektir. Bazı kumaşlar özelleştirilmiş servis ister, böylece kamyon koltuklarınıza yaralamak veya incitmek vermemek için işe başlamadan daha önce kamyon kılavuzunu otomatik olarak okuyun. Güvenilir gözden geçirmek biriktirmek için kamyon Ofis sandalyesi temizliği boyunca kim bilgilerden yararlanmayı da başarısız etmeyin. Aynı şekilde, temizliğe başlamadan daha önce kullanacağınız temizlik ürününün etiketini de doğrudan etmeniz olası bir kiralama hatasını önleyecektir. Temizlik ürününün kamyon koltuğunuzun kumaşına faydalı olup olmadığına uyarı teslim almak.

Kamyon Temizliği: Başlamadan Geçmişte

Aracınızın içini temizlemeye çözmek verdiniz ve ayrıca neler lazım diye sürpriz ediyorsunuz. İşte ihtiyacınız olan malzemeler: Vakum, Bir çift adet konteyner, çamaşır deterjanı ya da otomobil döşemesi temizleyicisi, doğal deri kremi, sünger, kumaş ve ayrıca güderi.

Malzeme Araba Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Araba koltuğu temizleme, evde açıkça yapabileceğiniz bir işlemdir. Kullanacağınız temizlik ürününün koltuğunuza yaralamak veya incitmek vermeyeceğinden emin aslında olmak için, başlamadan daha önce kamyon koltuğunuzun çok küçük bir bölgesinde denemeyi unutmayın.

 1. Kamyon koltuğunuzu vakum aracılığıyla temizleyin.

  Sonuç olarak aslen olarak yüzeydeki kirlerden arındırmış olursunuz.

 2. İki konteyner su hazırlayın.

  Kamyon Ofis sandalyesi çamaşırhane işlemi için ise daha önce bir kovayı soğukluk su, an kovayı ise baştan çıkarıcı su aracılığıyla doldurun. Çekici su keşfedildi kovanızın içinde ortak çamaşır deterjanı ekleyin. Kim aşamada Omo Active {Sıvı} Temizleme sabunu seç kaliteli bir çamaşır deterjanı kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün etiketini okuyun ve ayrıca kullanma talimatlarını izleyin.

 3. Süngeri baştan çıkarıcı suyun içinde batırın ve ayrıca kamyon koltuklarınızı temizleyin.

  Kim devam ediyor boyunca kamyon koltuklarını şaşırtıcı bir şekilde ıslatmamaya özen gösterin.

 4. Durulama adımına geçin.

  Serin su keşfedildi kovaya yıkama bir havluyu batırın ve ayrıca kamyon koltuklarınızı, ileri sabun ve ayrıca pislik kalmayana {kadar} temizleyin. Eğer istediğiniz sonucu alamadıysanız kim işlemi tekrarlayın.

Araba Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Oto koltuğu temizleme işlemi boyunca özelleştirilmiş bir temizlik ürünü kullanmaya özen gösterin. Araba koltuğu hangi deterjanla temizlenir emin olamıyorsanız tekstil türüne faydalı bir temizleyici seçtiğinizden emin olun. Koltuklarınızı genellikle genellikle vakum aracılığıyla temizlerseniz, kirlerin birikmesini de engellemiş olursunuz. Aşağıdaki adımları uygulayarak kamyon koltuklarınızı temizleyebilirsiniz.

 1. Aracınızın içini vakum aracılığıyla temizleyin.

  Süpürge üstündeki tozları alarak sert temizliği halledecektir.

 2. Temizlik ürününüzü kullanın.

  Hareket işlemi bittikten bundan sonra otomobil döşemesi için üretilen özelleştirilmiş kamyon doğal deri Ofis sandalyesi temizleyici ürününü kullanma talimatında {önerilen} vücut {kadar} kamyon koltuklarınızın üzerine güvenli.

 3. Fırça için güderi bez kullanın.

  Güderi bezle kamyon koltuklarınızı dikkatle, deriye yaralamak veya incitmek vermeden silin.

 4. Sonuçta kamyon koltuklarınızı kurumaya bırakın.

  Harika bir şekilde kuruduktan bundan sonra bir kez daha lastik her geçebilirsiniz.

Doğal deri otomobil koltukları tam olarak nasıl temizlenir diye sürpriz ediyor olabilirsiniz. Araba doğal deri Ofis sandalyesi temizliği püf noktaları sağa en önemlisi doğal deri koltuklar için özelleştirilmiş doğal deri kremi kullanmaktır. Kim losyon, doğal deri koltuklarınızın aslen günkü seç görünmesini ve ayrıca parlamasını sağlayacaktır. Kamyon Ofis sandalyesi bakımı ve ayrıca temizliği, yukarıdaki önerileri ve ayrıca yöntemleri uyguladığınız takdirde {artık} sinir bozucu kesinlikle değil. Tekrar tekrar olarak temizlendiğinde, ister doğal deri ister tekstil koltuklara yaratıcı olun, aracınız son zamanlarda seç görünecektir.

Daha fazla gör:  Lekesiz Cam Silme | Cam Nasıl Silinir

Tamamlayınız Araba Temizliği Nasıl Yapılır?

Kamyon bakımı kesinlikle özellikle arabayı yıkamakla bitmez. Araba içi temizlik de atlanmaması gereken bir aşamadır. Önemli ölçüde çocuklarınız varsa ya da arabanızın sağa pek de sıkı değilseniz, dışarıda temizliğe gösterdiğiniz özeni aracınızın sağa de göstermeniz gerekecektir:

 1. İşe paspaslarla başlayın.

  Paspasları dışarı çıkartıp güzelce silkeleyin veya şaşırtıcı bir şekilde kirlilerse yıkayın.

 2. Süpürgeyle tozları ve ayrıca kiri uzaklaştırın.

  Vakum ya da şarjlı sıkılı yumruk süpürgesi aracılığıyla aracınızın içini, zemini ve ayrıca koltukların aralarını güzelce süpürün.

 3. Temizlik ürününüzü kullanın.

  Doğal deri ya da tekstil koltuklarınıza bağlı olarak seçeceğiniz, özelleştirilmiş parça temizleyicilerinin kiralama talimatlarına uyarak koltuklarınızı temizleyin.

 4. Klima boşluklarını temizleyin.

  Klima boşluklarındaki pislik ve ayrıca tozlardan kaldır için sanat eseri fırçası kullanın.

 5. Çamaşırhane bir bezle arabanızın içindeki tozları tapınak şakak .. mabet.

  Torpido gözünü boşaltın. İçini ıslak bir bezle kapsamlı silin. Bezinizin nemli olmamasına özen gösterin. Ardından konsolun ve ayrıca direksiyonun tozunu tapınak şakak .. mabet.

 6. Ağ geçidi içlerini temizleyin.

  Optimum temizlik için giriş içlerine Cif Serpin Kırmızımsı Başına Kuruluş’i güvenli ve ayrıca yıkama bir bezle silin. Kim sayede arabanızın en şaşırtıcı bir şekilde kirlenen yerlerinden bir kişi olan giriş içlerinde en düşük çabayla optimum hijyen sağlayacaksınız.

Tamamlayınız kamyon temizliği işlemini tamamlamak için camları da özelleştirilmiş cam temizleme sıvıları ve ayrıca mikrofiber bez yoluyla silmeyi başarısız etmeyin. Cam ve ayrıca göster ovmak adımlarını izleyerek arabanızın camlarını ve ayrıca aynalarını temizleyebilirsiniz.

Araba Temizliği İçin Makul Bilgiler

Arabamıza ne {kadar} özen göstersek de kirlenmesine ve ayrıca tozlanmasına zorluk olamayız. Tekrar tekrar yapılmayan otomobil temizliği direksiyon kalitesini düşürdüğü seç sağlık ve zindelik açısından da zararlıdır.

Araba temizliğinde tipik olarak özlemek edilen otomobil çamaşırhane servisleridir fakat arabasıyla ilgilenmeyi seven bir kişi kim temizlik rutinini kendi başına de açıkça uygulayabilir. Çoğunlukla uyarı edilmesi gereken husus, başına temizlik malzemesinin otomobil temizliğinde kullanılmaması gerektiğidir:

 1. Daire veya apartman dairesi ve ayrıca otomobil ürünleri farklıdır.

  Daire veya apartman dairesi için üretilen temizlik malzemeleri, fayans, mermer seç yüzeyler içindir ve ayrıca arabanın yerel yüzeyinde kullanıldığında yaralamak veya incitmek verir.

 2. Araba tipik olarak susuz temizlenir.

  Araba temizliği tipik olarak su kullanılmadan yapılır fakat düz temizlik malzemelerinin su aracılığıyla durulanması gerekmektedir.

 3. Arabanın içi düz ürünleri için fazla küçüktür.

  Daire veya apartman dairesi temizliği için üretilen maddelerin solunması zararlıdır ve ayrıca otomobil seç havalandırması sınırlı yerlerde kullanımı sağlığa yaralamak veya incitmek verir.

Araba bakımı için özelleştirilmiş olarak tasarlanmış temizlik malzemelerini yoluyla şu adımları gözlemlemek edebilirsiniz:

Daha fazla gör:  Cam nasıl delinir | Cam delme yöntemleri

Kamyon Temizliği: Paspaslar Nasıl Temizlenir?

Araba paspasları en şaşırtıcı bir şekilde kirlenen kısımlardır. Araba paspası Bir çift stil muhtemelen: kauçuk paspas ve ayrıca kilim paspası. Kauçuk paspasların temizliği halılara bağlı olarak daha kolaydır. Paspası daha önce dışarı çıkarıp silkeyelin. Daha bundan sonra deterjan ya da paspas temizliği için tasarlanmış bir yıkayıcı aracılığıyla paspası fırçalayarak temizleyin, devam ediyor sonuçta kuruması için temiz. Kilim paspasların temizliği kauçuk paspasa bağlı olarak daha farklıdır. Paspası çıkarıp silkeledikten bundan sonra şarjlı sıkılı yumruk süpürgesiyle süpürün. Kim sayede sağa birikmiş tozlardan arınmış olacaktır. Daha bundan sonra, kilim için tasarlanmış özelleştirilmiş bir serpin kullanabilir veya sabunla yıkayıp fırçalayabilirsiniz. Unutmayın, kilim paspasın kuruması yaş alacaktır. Halının ıslak kalıp küflenmesini önlemek için dikkatle kuruduğundan emin olmadan sermemeye özen gösterin.

Araba İçi Nasıl Temizlenir?

Paspas temizliğinden bundan sonra seri otomobil içi temizliğine ücret. Kim devam ediyor için şarjlı sıkılı yumruk süpürgesi birlikte çalışmak idealdir. Sandalye üstlerinden başlayarak, Ofis sandalyesi araları, oturma yerleri, oturma yerlerinin araları ve ayrıca alan döşemesini dikkatle süpürün. Sandalye aralarını süpürürken sağlıklı süpürge uçlarını birlikte çalışmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Araba temizliği boyunca giysi örtüsü birlikte çalışmak cildinizi kimyasal maddelerden koruyacaktır. Arabanın dışarıda yüzeyini temizlerken kullanacağınız silmek seç malzemelerin boyaya yaralamak veya incitmek verebileceğini de unutmayın.

Ağ geçidi İçleri ve ayrıca Lastik Temizliği Nasıl Yapılır?

Araba içi temizliğinin toparla kısmı torpido, başlangıç ​​aşaması konsol, lastik ve ayrıca giriş içleri temizliğidir. Torpido içini boşaltıp temizledikten bundan sonra başlangıç ​​aşaması konsol ve ayrıca direksiyonun tozunu ıslak bir bezle tapınak şakak .. mabet. Optimum hijyen için Cif Serpin Kırmızımsı Başına Kuruluş’i giriş içlerine güvenli ve ayrıca ıslak bir bezle üzerinden geçin. Dinlenme temizliğinde ise sağlıklı uçlu sanat eseri fırçası, dinlenme deliklerini temizlemede yardımcı olacaktır.

Kamyon Klima Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

kamyon klima dezenfeksiyonu eyalet konusu olduğunu bunu Bir çift başlıkla inceleyebiliriz:

Polen filtresinin görevi aracınızın içinde klimadan girmeye satış elemanı tozları önlemek ve ayrıca size daha yıkama bir iklim sağlamaktır. Polen filtresi yıkama olmadığı yaş arabanızda önemli ölçüde kokular oluşmaya başlayacağı için kim filtrenin başına 10 birçok bin kilometrede ne zaman değiştirilmesi uzmanlar vasıtasıyla önerilmektedir.

Klimanızın iklim kanallarını temizlemek için kamyon klima dezenfektanı tam olarak nasıl yapılır kabaca teknik bilgi alabilirsiniz ya da kamyon klima temizleyicilerinden birini satın alabilirsiniz.

 1. Kalorifer modunu çalıştırın.
  Temizliğin aslen aşamasında arabanızın klimasını kalorifer moduna alıp 5 ikinci bekletin.

 2. Klimayı kapatın ve ayrıca spreyinizi tapınak şakak .. mabet.
  Klimanızı kapattıktan bundan sonra spreyi klimanızın dinlenme deliklerinin içinde tam olarak güvenli. Eğer spreyin daha ileriye gitmesini dilerseniz yüksek serpin başlıklarını da kullanabilirsiniz.

 3. Klimayı en fakir modda çalıştırın.
  Kim devam ediyor tamamlandıktan bundan sonra aracınızın klimasını en fakir modda çalıştırarak bakterilerden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Kim sırada yerel sirkülasyon modunun doğum günü pastası olmasına uyarı teslim almak.

Daha fazla gör:  Yumuşatıcı Ne İşe Yarar | Yumuşatıcı Nasıl Kullanılır

Araba Nasıl Yıkanır?

Daire veya apartman dairesi temizliğinde yasal olan yukarıdan aşağıya temizleme kuralı, temizlenen yerlerin bir kez daha kirlenmemesi içindir. Eşdeğer sağlık durumu yöntemler (PL) tam olarak nasıl dezenfekte edilir, sorusunun da yanıtını vermektedir. Bunu söyledikten sonra arabanız şaşırtıcı bir şekilde kirliyse daha önce kenar ve ayrıca tekerlekleri faydalı bir fırçayla fırçalayarak kabasını alabilirsiniz. Sonrasında paylaştığımız otomobil çamaşırhane teknikleri ve ayrıca adımlarını gözlemlemek teslim almak:

 • kamyon şampuanıyla yıkamaya ısrar etmeye devam et teslim almak.
  Aldığınız otomotiv şampuanı ve ayrıca suyla arabanızı tavandan başlayarak yetki alanı yetki alanı yıkayın. Bunun için özelleştirilmiş ve ayrıca narin bir sünger kullanın.

 • Geçmişte tavanı, bundan sonra önü, arkayı ve ayrıca yanları yıkayın.
  En toparla tekerlek ve ayrıca jantlara gelin adayı. Sonuç olarak süngeriniz zamanın gerisinde kirlenir ve ayrıca içinde hapsolan kirler çeşitli diğer bölgeleri çizmez.

 • Arabanızı güzelce yıkadıktan bundan sonra insan yapımı güderi bir bezle kurulayın.
  Sonuç olarak aracınızda su lekeleri oluşmayacaktır. Araba yıkamak aynı anda cilaya hazırlanıyor işlemi olarak da görülebilir. Aracınızı parlatmak için kim işlemi sünger ya da üreticisi yardımıyla kendiniz yapabileceğiniz seç uzmanlara da bırakabilirsiniz.

Direksiyon keyfinizi geliştirmek ve ayrıca arabanızın görünümünü kalkan için kamyon bakımının ve ayrıca temizliğinin tutarlı olarak yapılması gerek. Önemli ölçüde de kış sezonu aylarında arabanızı kardan ve ayrıca buzdan korumaya özen gösterin.

Araba Yıkarken Tavsiye Edilmesi Gerekenler

Araba yıkamak özen gerektiren bir iştir ve ayrıca bazı sağlıklı detaylarla şaşırtıcı bir şekilde daha derin bir gözden geçirmek alabilirsiniz. Örneğin günün en baştan çıkarıcı saatlerinde otomobil yıkamanız önerilmez. Beri daha durulamanıza kutlama kalmadan kaporta ileri kuruyacak şampuan, çizik bırakabilir ve ayrıca boyaya yaralamak veya incitmek verebilir. Tamamen aynı nedenle arabanın tümünü şampuanlayıp durulamak yerine yetki alanı yetki alanı gitmek daha tam olarak olacaktır. Uzmanlar arabayı sıkılı yumruk aracılığıyla yıkamanın tam olarak yaklaşım olduğunu söylerler. Sonuç olarak hem arabanızla bağ kurarken hem de yüzeyini detaylıca doğrudan etme şansınız yer almak. {Artık} arabanızı içten dışa temizlediğinize bağlı olarak sıradışı yapmanız gereken bir müteakip hijyenik sürüşün tadını çıkarmaktır.

Araba neyle yıkanır diye sürpriz ediyor olabilirsiniz. Bulaşık deterjanı, parça temizleyici seç evde kullandığımız temizlik ürünleri otomobil için tehlikeli muhtemelen. Kamyon temizleme boyunca otomobil için tasarlanmış ürünleri özlemek teslim almak. Pürüzsüz rağmen olsa kaportayı silmek aracılığıyla kesinlikle değil, özelleştirilmiş narin süngerlerle yıkayın. Tamamlayınız kamyon temizliği boyunca torpido gözünü, sıkılı yumruk süpürgesinin ucuna bir külotlu kemer geçirerek süpürebilirsiniz. Sonuç olarak süpürge ufak parçaları yutmayacaktır.

Gönderiyi görüyorsun: Araba Temizliği | Arabanın İçi Nasıl Temizlenir

Genel bakış: https://lorenzolesite.com