Apple Türkiye Garantili Olduğu Nasıl Anlaşılır?(Soru)

iPHONE CİHAZLARDA GARANTİ SORGULAMA İŞLEMİ iPhone cihazların kesinleştirmek süresini sorgulamak için büyük ölçüde, cihazın Ayarlamak numarasını bilmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar’a girerek Her şey hesaba katılırsa seçeneğinde Kabaca kısmına girmeniz bol. Cihazınızın Ayarlamak numarasını öğrendikten bundan sonra Apple‘ın kesinleştirmek durumu sayfasına vurmak.

iPhone Türkiye garantili ne varsayalım?

Apple İki Her yıl Kısıtlı Garantisi, istekli yaratıcı garantisidir. İşbu kesinleştirmek, avantajlı olmayan mallar da kombine yine de bunlarla izole edilip saklanmış olmamak kaydıyla, Türkiye ‘deki bireysel kanunu aracılığıyla tedarik edildi haklardan gizlice haklar sunar.

Telefonun garantisine sadece nasıl bakılır iPhone?

Apple cihazınız üzerinden şu adımları izleyin;

 1. Ayarlar bölümüne vurmak.
 2. Tam burada kuruluş yerleşim bölgesi ‘Her şey hesaba katılırsa’ penceresini açın.
 3. Kabaca bölümünü açın.
 4. Kim alanda ‘ Emin ol Süreniz Doluyor’ metninin yakın garantinin biriş tarihini görebilirsiniz.

Apple orjinallik sorular sadece nasıl yapılır?

Aygıtınızın bir AppleCare anlaştık mı ya da Apple ‘ın Kısıtlı Garantisi kapsamında olup olmadığını dikte etme

 1. checkcoverage. apple.com adresine gidin.
 2. Aygıtınızın Ayarlamak numarasını içeri gir.
 3. Ekrandaki yönergeleri izleyin.
Daha fazla gör:  O Ses Türkiye Finalisti Kim Oldu?

Türkiye cihazı olduğunu sadece nasıl anlarız?

IMEI numaranızı, cihazınızın numara dönüş ekranına *#06# yazarak öğrenebilirsiniz.

2 On yıl Apple Türkiye Garantili ne varsayalım?

Apple İki Her yıl Kısıtlı Garantisi, istekli yaratıcı garantisidir. İşbu kesinleştirmek, avantajlı olmayan mallar da kombine yine de bunlarla izole edilip saklanmış olmamak kaydıyla, Türkiye ‘deki bireysel kanunu aracılığıyla tedarik edildi haklardan gizlice haklar sunar.

iPhone 11 Türkiye garantili ne varsayalım?

Senaryo sağlamak gerekirse; satıcı garantili olarak aldığınız bir iPhone ihtiyatlı telefonun kesinleştirmek sağlayıcısı Apple Türkiye ‘dir. Kim hastalık; makine aracılığıyla sinir bir umutsuzluk yaşadığınız dönem veya üretim tesisi çıkışı hatalı bir makine aldığınız dönem kim cihazı her türlü bir Apple nitelikli servisine götürebilirsiniz anlamına olay.

Telefonun garantisine sadece nasıl bakılır Xiaomi?

https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/imei adresine kapı aralığı yapmanız halinde sorular yapabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz. Kim ekranda IMEI veya SN kodunu ihtiyacımız olacaktır. Kim kodlar ise cihazınızı aldığınızda karton içerisinde bulundu etiketler ileri yazmaktadır.

iPhone en kısa sürede aldığımı sadece nasıl öğrenirim?

iPhone, iPad ya da iPod touch’ınızda alışveriş geçmişinizi görüş. Ayarlar uygulamasını açın. Adınıza, ardından Ortamlar ve ayrıca Satın Almalar’a dokunma. Kapı aralığı yapmanız istenebilir.

iPhone kaç aylık olduğunu öğrenmek?

iPhone cihazların kesinleştirmek süresini sorgulamak için büyük ölçüde, cihazın Ayarlamak numarasını bilmeniz gerekiyor. Bunun için Ayarlar’a girerek Her şey hesaba katılırsa seçeneğinde Kabaca kısmına girmeniz bol. Cihazınızın Ayarlamak numarasını öğrendikten bundan sonra Apple’ın kesinleştirmek durumu sayfasına vurmak.

iPhone suçlama aletinin orjinal olup olmadığını sadece nasıl anlarız?

Bir Apple Lightning – USB kablosunda, USB bağlayıcısından kararlı 18 cm’lik mesafede “Designed by Apple in California” ibaresi aracılığıyla birbirleriyle “Assembled in China”, “Assembled in Vietnam” ya da “Indústria Brasileira” ibarelerinden bir birey bulunur. Kim metnin bir noktada 12 haneli bir Ayarlamak numarası görürsünüz.

Daha fazla gör:  Türkiye Kupası Maçları Hangi Kanalda Saat Kaçta?(Çözüm bulundu)

Airpods orjinallik sorular sadece nasıl yapılır?

Başlangıç ​​ ambalaj hâlâ duruyorsa Ayarlamak numarasını barkodun yakın bulabilirsiniz. Ayarlamak numarası, otantik varlık makbuzunda ya da faturasında da köşe yazarı. 1. Aygıtınızda iOS 14 ya da iPadOS 14’ten geçmiş bir yazılım programı sürümü yüklüyse Ayarlar > Her şey hesaba katılırsa > Kabaca’ya önemli ölçüde Ayarlamak numarasını bulabilirsiniz.

Apple Care Plus nedir?

applecare protection programı’dan özel olarak apple ‘ın mevcut kullanıcılara güçlendirmek veren departmanlarının her şey hesaba katılırsa adıdır. güçlendirmek departmanı bazında konuşursak 2 önemli olayda yardımını aldığım ve ayrıca sorunumu aniden çözüme kavuşturan apple servisidir.

Telefonun Genpa garantili olduğunu sadece nasıl anlarım?

IMEI SORGULAMA

 1. Cihazınızın GENPA satışlı olup olmadığını keşfetmek için IMEI numarasını yazarak “Açıklamak” butonuna basınız.
 2. Yaptığınız IMEI sorular işlemi kesinleştirmek kontrolü için değildir. Özellikle cihazınızın Genpa satışlı olup olmadığını göstermektedir.

Telefon Spot olduğunu sadece nasıl anlarız?

Android ve ayrıca çeşitli diğer telefonlarda IMEI, telefonun {arkasında} bulunabilir. Şirket çıkarıldıysa numarayı Ayarlar > Kabaca > Rahatsızlık kısmında bulabilirsin. Telefonunun IMEI’sini dikte domuz eti.

 1. IMEI’yi görüntülemek için *#06#’yi de arayabilirsin.
 2. IMEI’yi aldıktan bundan sonra Imei.info sitesine gir.
 3. Program, telefonunun bilgisini doğrular.

Xiaomi Türkiye garantili olup olmadığını sadece nasıl anlarız?

Kişiselleştirilmiş bandrol ileri “ Xiaomi Türkiye Garantili EVOFONE” yazısı bulunuyor. Aynı şekilde cihazı açtığınızda özdeş çıkartmaya yaratıcı bir kesinleştirmek belgesi ve ayrıca GENPA logolu bir çeşitli diğer prosedür bakım bilgilendirme notu çıkıyor. Bütün bunlar cihazınızın Türkiye garantili temsilci ürünler olduğunu gösteriyor.

Gönderiyi görüyorsun: Apple Türkiye Garantili Olduğu Nasıl Anlaşılır?(Soru)

Genel bakış: https://lorenzolesite.com