6 Adımda Limondan Mumluk Nasıl Yapılır?

Mumlar aydınlatma armatürleri amacıyla geliştirmek edilmiş olsalar da dönem içerisinde aydınlatma armatürleri işlevinin yakın çarpıcı aroma vermeleri ve ayrıca dekoratif amaçla kullanılmaları aracılığıyla de başlangıç ​​aşaması plana çıkmışlardır. Siz de kokulu mumlardan hoşlanıyorsanız ve ayrıca mumunuzu kendiniz hazırlık istiyorsanız inanılmaz kısa süreli bir tarifle limondan mumluk tam olarak nasıl yapılır başlıklı yazımızı okuyarak kişiye özel mumunuzu tasarlayabilirsiniz.

Youtube Video klip

Limondan mumluk için hayati malzemeler:

Son derece fazla malzemeye gereksinim duymayacaksınız. Limon olarak kokulu olma özelliği aracılığıyla anlaşıldı misket limonlarını gerçekten istiyorum ederseniz, mumunuzu yaktığınızda etrafa inanılmaz daha pozitif ve ayrıca küçük mayhoş bir aroma yayılacaktır. Limondan mumluk için aşağıdaki malzemeleri hazırlayın!

 • Limonu yara için bıçak ağzı.
 • 1 adet kaygan mumu.
 • Bir adet kaşık.
 • Çok küçük bir yemek tarifi.
 • Garip ve ayrıca rustik bir dokunuş katmak için bir dal biberiye.
 • 10 adet kekik dalı.

Onlar kim {kadar}!

(*6*)

Daha erken kaleme aldığım betondan mumluk yapımı bağlantısına otomatik olarak vurmak.

Yapılışı:

Hareket hareket limondan mumluk yönetmek için aşağıdaki listeyi uygulayın.

 1. Misket limonun yuvarlanmadan ele alındı ​​ durmasını teslim etmek amacıyla bıçak ağzı yardımıyla ana kısmından inanılmaz düşünceli olmayacak stil daire bir biçimde özel.
 2. Limonu 1/3 oranında ayrılacak stil ikiye ayırın.
 3. Limonun daha devasa olan yarısının içini bir çatal veya bıçak ağzı yardımıyla bilgili bir biçimde oyarak çıkartın.
 4. Bir müddet limonun içinin kurumasını bekleyin veya kim süreci artırmak için dosya mendille titizlikle kurulayın.
 5. Kaygan mumunu limon içerisine yerleştirin ve ayrıca mumun durmasını istediğiniz bir tabağa sabitleyin.
 6. Mumun etrafına tabağı süsleyecek biberiye ve ayrıca kekik parçalarını güzelce yerleştirin. Kim stil mumu başına yaktığınızda etrafa mayhoş kokuyla hep birlikte inanılmaz pozitif aromalar da dağılmasını sağlayacaksınız.

Fıstık kabuklarından da mumluk yapabilirsiniz. Detaylar için vurmak.

Mumu yerleştirdiğiniz tabağı kereste bir sehpanın üzerine yerleştirebilir veya tabağı direk olarak kereste plakalardan seçebilirsiniz. Kim sayede inanılmaz daha temel ve ayrıca sakin bir bakış açısı yakalar, misafirlerinizin de beğenisini toplarsınız. Gördüğünüz iyilik kişiye özel evinizde, inanılmaz az malzemeyle pozitif kokulu ve ayrıca kişiye özel tarzınıza pozitif mumlar yönetmek Daha önce hiç de ezici kesinlikle değil. Benzersiz boyut ve ayrıca türdeki limonları veya benzersiz meyveleri gerçekten istiyorum ederek daha değişik kokular da ödünç almak edebilirsiniz. Sizlere kim içerikte limondan mumluk tam olarak nasıl yapılır bahsettik.

Gönderiyi görüyorsun: 6 Adımda Limondan Mumluk Nasıl Yapılır?

Hızlı kılavuz: https://lorenzolesite.com